Wentylacja

kompleksowo od projektu, po solidne wykonanie i konserwację

Montaż wentylacji z odzyskiem ciepła (rekuperatorem)

Czym jest wentylacja? To po prostu cyrkulacja powietrza pomiędzy pomieszczeniami, a przestrzenią na zewnątrz.

Planując system wentylacji budynku warto wziąć pod uwagę wykonanie systemu wentylacji mechanicznej, która niezwykle skutecznie dostarcza optymalną ilość świeżego powietrza do budynku i usuwa z niego te zanieczyszczone. To rozwiązanie charakteryzuje się możliwością regulacji ilości powietrza dostarczanego do budynku. Jedną z wielu zalet systemu wentylacji mechanicznej jest możliwość zastosowania odzysku ciepła (rekuperacja), co prócz poprawy jakości powietrza pozwala zmniejszyć koszty ogrzewania (nawet o 50%).

Jedną z wiodących gałęzi działalności naszej firmy jest kompleksowe wsparcie Klienta w zakresie energooszczędnych systemów wentylacji. Służymy naszym wsparciem zarówno na poziomie projektu, jak i solidnej realizacji oraz serwisu urządzeń wentylacyjnych.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i nie boimy się wyzwań. Niezależnie od tego czy wykonujemy zlecenie w domu jedno- lub wielorodzinnym, czy w biurach, hotelu, warsztacie lub hali produkcyjnej zawsze dobieramy rozwiązanie odpowiednie dla danego miejsca.

Stosujemy urządzenia renomowanych producentów

Jak to działa ?

Wentylacja

Korzyści z rekuperacji

  • Sprawna wentylacja pomieszczeń
  • Oszczędność na wentylacji (można zrezygnować z części kominów, okien z mikronawiewnikami itp.)
  • Oszczędność na ogrzewaniu
  • Świeże powietrze w domu
  • Komfort mieszkania i zdrowie (brak potrzeby wietrzenia)
  • Niska awaryjność (rekuperatory są zaprojektowane w ten sposób, aby działać bezawaryjnie przez kilka, a nawet kilkanaście lat)